שיתוף
תגובות
כלכלה » הייטק וטכנולוגיה » ZOOM הכריזה על החידושים הטכנולוגיים שלה
בכנס השנתי
זום הכריזה על החידושים שהיא מתכננת כדי להזניק את עידן התקשורת הבא • בתפריט: שידור אירועים מורכבים, אבטחה לעובדים ומסלול היברידי
תגיות:
זום | צילום: shutterstock

כנס Zoomtopia 2021 של זום (Zoom Video Communications, Inc) יצא לדרך כשהוא חושף את התוכניות לחדשנות לאורך כל הפלטפורמה של החברה שתוכנה עבור סביבות העבודה הדינמיות של ימינו, וכדי להניע עידן חדש של קישוריות ושיתוף פעולה.

זום משנה את מסלול התקשורת העסקית והאישית על ידי קידום הדרכים בהן אנו מתחברים, משתפים רעיונות ועושים יותר דברים ביחד – ולא משנה המקום בו אנו נמצאים. זום מפתחת מוצרים, תכונות ושותפויות חדשות שנועדו להעצים ולתקשר את כוח העבודה המודרני עם תזרימי עבודה מקושרים.

"החדשנות נשארת בחזית כנס ה-Zoomtopia השנתי של זום", אמר דניאל ניומן, אנליסט ראשי ב-Futurum Research. "אני מתרשם במיוחד מהאופן בו התוכניות של זום לפתרונות חדשים, כמו Zoom Video Engagement Center ו-Zoom Whiteboard, יכולות להמשיך ולהרחיב את ההשפעה של זום על היבטים שונים בעבודה והחיים שלנו, והן מאפשרות ללקוחות ליצור ולהגדיל עסקים באופן מוחלט על הפלטפורמה שלה".

"בעשור האחרון זכינו בכבוד להפוך לפלטפורמת תקשורת הווידיאו הנבחרת, אך אף פעם לא הייתה תקופה דינמית יותר בהיסטוריה של החברה מאשר 18 החודשים האחרונים", אמר אריק ס. יואן, מייסד ומנכ"ל בזום. "השקנו מאות תכונות, שיפורים ויכולות חדשות רק בשנה האחרונה, ויש לנו תכונות חדשות ומרגשות בצינור הפיתוח שלנו. עם היכולת לבצע סיעור מוחות ויזואלי על לוח לבן וירטואלי ולשתף פעולה עם עמיתים בדומה לחוויה בפגישה פיזית, או ההזדמנויות האינסופיות שמציעים שירותי תמלול ותרגום בזמן אמת המועצמים בידי בינה מלאכותית – טכנולוגיות שנחשבו עד לאחרונה 'עתידניות' נמצאות על הסף בו הן יהפכו למציאות שיכולה לעצב מחדש את הדרך בה אנו עובדים".

קהילות מעצימות ומושכות

מחקר שבוצע לאחרונה בידי זום, לגבי מקומן של קהילות הווידאו בחיי היומיום, בחן את ההעדפות של האנשים לגבי צפי השימוש הכללי בטכנולוגיה הזו בעולם העתידי. באופן גלובלי, רוב המשיבים הסכימו שלכל יהיה אלמנט וירטואלי – כולל חגיגות ואירועים.

Zoom Events Conference הוא סוג חדש של אירוע שלפי התכנון של זום יהיה זמין מהסתיו הקרוב תחת Zoom Events, והוא יאפשר למארחים לארגן אירועים מרובי ימים ומרובי מסלולים במבנה מורכב, עם תפקודיות עשירה, כולל לובי לאירוע, אזור שיחות, נטוורקינג, נותנים חסות, סקרים, הקלטות, אנליטיקות ועוד.

Zoom Events Conference יציע למארחים ולמבקרים חוויה ניתנת להתאמה עם היכולת לספק חוויית אירוע וירטואלי מרתקת ומחוברת לכולם.

לאפשר כוח עבודה מודרני

זום פועלת כדי לחמש את הלקוחות בפתרונות טכנולוגיים חדשניים שתוכננו ליצור הזדמנויות חדשות שיובילו לצמיחה עסקית. פרויקטים עתידיים אלו כוללים את:

• Zoom Video Engagement Center (VEC): חברו את המקצוענים שלכם ללקוחות באמצעות וידאו כדי ליצור חוויות מהנות באמצעותן אפשר לבנות זיקה ואמון, ולשתף את המומחיות בסביבה וירטואלית מובנית ועוטפת. באמצעות פתרונות ייעודיים לתעשיות שונות, Zoom VEC יציע את אותה יכולת התאמה וארכיטקטורת וידאו אמונה מבוססי ענן להם התרגלו לצפות הלקוחות של זום.

• Zoom Whiteboard: כוח העבודה ההיברידי של ימינו, עם עבודה מרוחק במקביל לעבודה במקום, מסתמך על כלי שיתוף פעולה שיעזרו להיות יעילים ופרודוקטיביים, והמטרה של Zoom Whiteboard היא להציב סטנדרט חדש לעבודה חכמה יותר, ביחד. בזום צופים ש-Zoom Whiteboard יפעל כבד קנבס דיגיטלי, שיאפשר שיתוף פעולה חלק, בזמן אמת ואסינכרוני, עם היכולת לקיים אינטראקציה עם הלוח בדומה לחוויה פיזית, וליצור חוויות מפגש יותר ויזואליות ויותר יעילות.

• שיתוף פעולה Zoom ו-Oculus: זום תשתף פעולה עם Horizon Workrooms כדי לחבר בין העולם הפיזי לווירטואלי באמצעות זום. המטרה היא לאפשר למשתמשים לגשת ל-Zoom Whiteboard ול-Zoom Meetings דרך הסביבה הווירטואלית של Workrooms, כשזו תושק בשנה הבאה. באמצעות שיתוף פעולה זה רוצים רוצה לאפשר לאנשים לשקוע בשימוש ב-Zoom Whiteboard ולא משנה באיזה התקן הם משתמשים כדי להתחבר, ובמשך כל הזמן שהם נמצאים בפגישת זום.

• תמלול ותרגום בזמן אמת: הפגישות בזום יהפכו למכילות עוד יותר עם הוספת תרגום אוטומטי בזמן אמת, וכן עם הרחבת יכולת התמלול הקיימת, עם תמיכה במספר שפות בהמשך השנה. "זום מחברת משתמשים מעבר לגבולות ויבשות, ויכולות התמלול והתרגום בזמן אמת הללו ייצרו אינסוף הזדמנויות בזכות הגישור על פער התקשורת וגם מעל מחסומי השפה", נמסר בכנס.

• Zoom Rooms Smart Gallery: כדי לטפח חוויית עבודה היברידית, מרוחקת ומשותפת יותר, מתכננת החברה להוסיף תרחישי שימוש ל-Zoom Rooms Smart Gallery עבור מרחבי מפגש בכל הגדלים על ידי יצירת הזנות וידיאו אינדיבידואליות של המשתתפים בחדר, כך שהעובדים מרחוק יראו אותם בצורה ברורה ושווה.

• שולחן עבודה חם: פתרון שולחן העבודה החם של זום, שיהיה לזמין מאוחר יותר השנה, יאפשר לעובדים לשריין שולחנות וחללים במשרדיהם באמצעות מפה אינטראקטיבית, ולאפשר אימות קל יותר שיאפשר להם להביא את חווית הזום האישית שלהם לכל התקן Zoom Rooms או Zoom Phone.

• פלטפורמה מאובטחת: כדי להעצים את העובדים לספק ולנהל מפתחות הצפנה משלהם, זום מפתחת פתרון 'הבא את המפתח שלך' (BYOK) כשהבטה הראשונית מתוכננת למועד מאוחר יותר השנה. בנוסף מתכננת זום להרחיב את השימוש בהצפנה מקצה לקצה (E2EE) עבור Zoom Phone,  ובאופן פוטנציאלי לאפשר למשתמשים לשדרג ל-E2EE במהלך שיחות אחד על אחד שיתרחשו באמצעות אפליקציית הלקוח של זום.

חיבור תזרימי עבודה

זום משעתקת באופן וירטואלי את הדרכים השונות בהן אנו מקיימים אינטראקציה בחיים האמיתיים, ומעבר. Zoom Meetings, Chat, Webinars ו-Phone עובדים כולם ביחד כפתרון תקשורת אחודה אחד, עם היכולת לנווט ביניהם.

• Zoom Apps הן אפליקציות מובנות למיטוב תזרימי העבודה בפגישות. מאוחר יותר השנה מתכוונת החברה לבצע אינטגרציה של Zoom Apps הזמינות בכל הפלטפורמה, כולל Zoom Apps for Webinars, Zoom Apps for Mobile וכן אפליקציות עוטפות שיאפשרו חוויות שימוש באפליקציה עוד יותר שיתופיות ושלמות.

• Zoom Chat Huddle View הוא פתרון שיספק, באופן פוטנציאלי, מערך ויזואלי של ערוצים כדי לתת לצוותים תחושה של עבודה ביחד בזמן העבודה הווירטואלית. חברי הערוץ יוכלו לבחור רקע וירטואלי ייחודי לפי חפצם, לשוחח, לראות בקלות מי נמצא בערוץ ולזהות במהירות אם הם עסוקים או זמינים, וכן להפגיש צוותים בדרך חדשה לגמרי.

• הודעות וידאו באמצעות Zoom Phone מתוכננות לספק חלופה אישית יותר להודעות קוליות סטנדרטיות עם האפשרות להשאיר הודעות וידאו לחברים לעבודה, היישר לתיבת ההודעות הקוליות שלהם.

• Zoom Continuous Collaboration היא תכונה שיכולה להקל על שיתוף פעולה באמצעות כלי אינטגרציה צמודה יותר ברחבי פלטפורמת זום, ובינה לבין פתרונות צד שלישי. עם השיפורים המתוכננים הללו משתמשים יוכלו ליהנות מהיכולת לשתף קבצים, רישומים ושיחות מ-Zoom Meeting אל Zoom Chat להתייחסות ושתוף פעולה קלים יותר של מסמכים, ואינטגרציה עם פתרונות שיתוף קבצים – והכל מבלי שיש צורך לצאת מאפליקציית הלקוח של זום.

• הווידג'ט של זום מתוכנן לספק לוח זמנים במבט מהיר כדי לאפשר למשתמשים לראות מי כבר נמצא בפגישה, ולאותת למארח על ידי שימוש ב-Zoom Chat אם הם מאחרים. עבור אנשים שצריכים להשתתף בפגישה לאחר פגישה, הווידג'ט של זום יאפשר לנהל את הזמן, הצפיות וכן ליידע בהתאם את חבריהם לצוות.

"חידושים מתוכננים אלה יעזרו ליצירת חווית משתמש יעילה, שיתופית ומרתקת יותר, תוך פישוט תהליכים על ידי חיבור וארגון של תזרמי העבודה", נמסר בכנס ההכרזות השנתי.

הצטרפו ועקבו אחר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכני
פופולרי
ויראלי
מטבע
שער יציג
שינוי
דולר ארה"ב3.2110.156
ליש"ט4.45240.474
ין יפני2.91550.1
אירו3.79060.403
דולר אוסטרלי2.3546-0.059
דולר קנדי2.53810.439
כתר דני0.50970.394
כתר נורבגי0.37290.757
רנד0.22570.044
כתר שוודי0.37360.809
פרנק3.48150.308
דינר ירדני4.52890.146
לירה לבנונית0.02120
לירה מצרית0.2040-0.098
עדכון אחרון: 2021-09-14
הדרך לחלומות רצופה בהשגת מטרות